Alates 50 eurosest tellimusest on saatmine Sulle tasuta

Tere, armas ilus hing.

Nii tore, et Sa soovid Elenordi brändist ja meie toodetest rohkem teada saada. 🙂

Siin on Sulle väike ülevaade meie loost.

Minu nimi on Eleri ja ma olen Elenordi brändi looja.

Ma käisin kümme aastat täiesti tavalisel tööl, olin ülikoolis juhiabi. Siis sain järjest, kaheaastaste vahedega, kolm last. See tähendas seda, et “päris” tööle ma ei naasnud seitse aastat. Aga et mitte sinna beebi- ja lastemaailma täiesti ära kaduda, tuligi 2018.a sügisel mõte teha midagi vaikselt laste kõrvalt. Aga mida? Soov oli teha midagi praktilist, millest ka ise puudust tunnen ning nii tulingi mõttele teha juukseaksessuaare, mis oleksid juuste vastu õrnad ja pehmed. Kuna ma sellist juuksesõbralikku patsikat kaubandusest ei leidnud, tuligi selle tootmine ise ette võtta.

Koondasin siis ideed, leidsin fantastilise õmbleja Heleni ning nii valmisidki esimesed tooted- 100% siidist patsikad. Nii mina ise kui ka minu vanem tütar (nooremal ei ole veel piisavalt juukseid 😊) kanname neid igapäevaselt ning kuna ma nägin, kuivõrd õrnad, pehmed ja juuksesõbralikud need on isegi lapse õrnade juuste vastu, ei kahelnud ma hetkekski, et oma tooteid ka teistele pakkuda. Järk-järgult laiendasin tootevalikut ning nii lisandusid ka teised siidist aksessuaarid, mis valmivad samuti Eesti käsitööna.

2019.a kevadel tuli mulle aga idee laiendada tootevalikut veelgi ning seda juba ehete näol. Aga mitte tavaliste ehete, vaid selliste, mis oleksid kandjale erilised, tähenduslikud, personaalsed ning mille kaudu igaüks saab end väljendada, nö rääkida oma lugu. Ehk et olla tema ise. Nii sündiski mõte teha sõnumiga medaljonid. Kuna selliseid Eestis ning eestikeelseid polnud, ei mõelnud ma kaua ja otsustasin ka selle käsile võtta. Nii valmisid esimesed ideekavandid sümbolitele, mida medaljoni sisse panna. Pika otsimise peale leidsin Euroopast (Suurbritanniast) ka suurepärase partneri, kes need sümbolid ning ka medaljonid kvaliteetselt valmis teeb.

Ja siin ma siis olen, pole ikka veel “päris” tööle naasnud ja teen igapäevaselt seda, mida päriselt armastan.

Elenordi kõik tooted on tehtud suure hoole ja armastusega ning ma südamest soovin seda head ka kõigile teile jagada!

 

Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorvis (0)

Cart is empty Ostukorv on tühi.

Elenord

Siidi- ja ehtekollektsioonid