Alates 50 eurosest tellimusest on saatmine Sulle tasuta

Tere, armas ilus hing.

Aitäh Sulle, et Sa soovid Elenordi brändiga lähemalt tutvuda.

Nagu väga paljud teist, kannan ka mina oma juukseid väga tihti kinni ja olin kuni 2018.aastani „harjunud“ sellega, et peasolles patsikas alati kisub, soonib, on tihti ebamugav ning et patsikummi peast võttes tõmbab see kaasa palju juuksekarvu, jätab juustesse alati inetu randi ja tekitab elektrit. See kõik tunduski patsikummi kandmise normaalsus, kuni ühel hetkel otsustasin, et peab olema ka teine, parem võimalus. Kuna ma kaubandusest tol ajal juuste vastu õrna, pehmet, juuksesõbralikku patsikat ei leidnud, tuligi mõte see ise teha.

Kanga osas ei pidanud kaua mõtlema- SIID, kiudude kuninganna, maailma vanim kangas, mis on tuntud just oma suurepäraste omaduste poolest. Ja nii valmisidki kvaliteetsest Itaalia siidist Eesti käsitööna patsikad, mis lisaks oma hellitavate omaduste poolest juuste vastu, kaunistavad selle kandjat oma effektsuse ja imeilusa pärlja läikega.

Kuna aga uusi mõtteid ja ideid on palju, siis ei jäänud ma vaid patsikummide juurde, vaid Elenordi tootevalik on laienenud mitmete aksessuaaride näol.

Minu eesmärk ja soov on, et kõik Elenordi aksessuaarid oleksid kandjale erilised, tähenduslikud, ainulaadsed ja mugavad.
Et meie aksessuaare kandes Sa tunneksid end erilisena, ilusana, väärtuslikuna, saaksid end väljendada ja lihtsalt olla Sina ise!

Be you. Be good.
Feel you. Feel good.

 

Leia just enda lemmik aksessuaar ja ilusat kandmist Sulle! 🤍

 

Eleri
Elenordi brändi looja

 

Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorvis (0)

Cart is empty Ostukorv on tühi.

Elenord

Siidi- ja ehtekollektsioonid