Alates 50 eurosest tellimusest on saatmine Sulle tasuta

Meie väärtused

Loe meie jaoks oulistest väärtustest

Millest valmistame?

Elenordi siidikollektsiooni tooted on valmistatud 100% siidist ning me kasutame vaid kvaliteetset Itaalia siidi, mille tellime otse Itaalia ühelt vanimalt siiditootjalt.  Meie kasutatav siid on vaba kahjulikest ainetest ja sellest valmistatud aksessuaarid on kandjale igati ohutud.

Elenordi ehtekollektsioon on valmistatud samuti kvaliteetsest materjalist, roostevabast terasest. Kõik tooted on niklivabad, seega nahale täiesti ohutud. Medaljoni akendeks on ehtne klaas.

Elenordi riidekollektsioonis kasutame Eesti enda kultusbrändi, Marati pluuse, mis on 100% puuvillased, väga kvaliteetsed, pehmed ning seljas mugavad ja mõnusad.

Oma tooted pakime 100% taaskasutatud materjalist valmistatud pakendisse, mis on ka hiljem taaskasutatav.

Kuidas valmistame?

Elenordi siidikollektsioonis kasutatav siid on pärit Itaalia ühelt vanimalt siiditootjalt, kelle tootmisprotsess on igati eetiline ning keskkonda arvestav. Meie siidikollektsioon valmib Eesti käsitööna, eetiliselt ja vastutustundlikult. Me anname oma parima, et viia tootmisjäägid miinimumini ning kindlasti pooldame säästlikku tootmist. 

Nii Elenordi ehte- kui ka riidekollektsioon on disainitud Eestis ja toodetud samuti eetiliselt ja vastutustundlikult.

Teeme head.

Meie jaoks on väga oluline märgata ja hoida keskkonda enda ümber ning ka ümbritsevaid inimesi. Enne iga ostu sooritamist saad Sa ise valida just Sinule südamelähedase organisatsiooni, keda toetada soovid (igalt ostusummalt anname 5% heategevuseks).

 

Elenordi bränd väärtustab seda, et
Sa oleksid SINA ISE. Et Sa oleksid HEA.
Et Sa TUNNEKSID ennast. Et Sa tunneksid ennast HÄSTI.

 

Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorvis (0)

Cart is empty Ostukorv on tühi.

Elenord

Siidi- ja ehtekollektsioonid