Alates 50 eurosest tellimusest on saatmine Sulle tasuta

Meie väärtused

Loe meie jaoks oulistest väärtustest

Millest valmistame?

Elenordi siidikollektsiooni tooted on valmistatud 100% siidist ning me kasutame vaid kvaliteetset Itaalia siidi, mille tellime otse Itaalia ühelt vanimalt siiditootjalt. Siid on juuksesõbralik, kuna on väga pehme, õrn ning ei tekita staatilist elektrit. Kasutame oma toodetes vaid väga pehmet kummi, seega ei jäta tooted rante, ei sooni, ei kisu ega lõhu juukseid. Siid on ilusa läikega, seega on sellest valmistatud tooted pilkupüüdvaks aksessuaariks. Siidi nimetatakse oma ilu ja omaduste poolest isegi kiudude kuningannaks.

Elenordi ehtekollektsioon on valmistatud samuti kvaliteetsest materjalist, roostevabast terasest. Kõik tooted on niklivabad, seega nahale täiesti ohutud. Medaljoni aknaks on päris klaas.

Oma tooted pakime 100% taaskasutatud materjalist valmistatud pakendisse, mis on ka hiljem taaskasutatav.

Meile on väga oluline pakkuda oma kallitele klientidele vaid parimat. Me soovime, et Sa saad end meie tooteid kandes tunda hästi, ilusana ja mugavalt.

Kuidas valmistame?

Elenordi siidikollektsioon valmib Eesti käsitööna, eetiliselt ja vastutustundlikult. Me anname oma parima, et viia tootmisjäägid miinimumini ning kindlasti pooldame mitte ületootmist. 

Elenordi ehtekollektsioon on samuti valmistatud eetiliselt ning vastutustundlikult. Ehted disainime Eestis ning toodame Suurbritannias. Medaljoni sees olev lisaklaas on lihvitud Eesti käsitööna.

Teeme head.

Meile on väga oluline märgata ja hoida keskkonda enda ümber ning ka ümbritsevaid inimesi. Ma arvan, et alati peab olema hea, mõtlema häid mõtteid ning tegema head. Keskkonna hoidmine on ka üks põhjus, miks me teeme enamus tooteid käsitööna. Need tooted, mis käsitööna ei valmi, toodetakse Euroopas.

Kuna mul on kolm last, on eriti südamelähedane ka just lastega seonduv ning üldse igasugune heategevus, aitamaks neid, kes seda vajavad. Seega, enne iga ostu sooritamist saad Sa ise valida just Sinule südamelähedase organisatsiooni, keda toetada soovid (igalt ostusummalt anname 5% heategevuseks).

Elenordi bränd väärtustab seda, et
Sa oleksid SINA ISE. Et Sa oleksid HEA.
Et Sa TUNNEKSID ennast. Et Sa tunneksid ennast HÄSTI.

 

Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorvis (0)

Cart is empty Ostukorv on tühi.

Elenord

Siidi- ja ehtekollektsioonid