Alates 50 eurosest tellimusest on saatmine Sulle tasuta

Meie väärtused

Loe meie jaoks oulistest väärtustest

Millest valmistame?

Elenordi siidikollektsiooni tooted on valmistatud 100% siidist ning me kasutame vaid kvaliteetset Itaalia siidi, mille tellime otse Itaalia ühelt vanimalt siiditootjalt, kel on mitmeid sertifikaate, mis tõendavad, et nende siid on vaba kahjulikest ainetest ja kandjale igati ohutud.
Siidi nimetatakse oma ilu ja omaduste poolest isegi kiudude kuningannaks.

Elenordi ehtekollektsioon on valmistatud samuti kvaliteetsest materjalist, roostevabast terasest. Kõik tooted on niklivabad, seega nahale täiesti ohutud. Medaljoni akendeks on ehtne klaas.

Elenordi riidekollektsioonis kasutame Eesti enda kultusbrändi, Marati pluuse, mis on väga kvaliteetsed, pehmed ning seljas mugavad ja mõnusad.

Oma tooted pakime 100% taaskasutatud materjalist valmistatud pakendisse, mis on ka hiljem taaskasutatav.

Meile on väga oluline pakkuda oma kallitele klientidele vaid parimat. Me soovime, et Sa saad end meie tooteid kandes tunda hästi, ilusana ja mugavalt.

Kuidas valmistame?

Elenordi siidikollektsioonis kasutatav siid on pärit Itaalia ühelt vanimalt siiditootjalt, kel on mitmeid sertifikaate, et nende tootmine on igati eetiline ning keskkonda arvestav. Meie siidikollektsioon valmib Eesti käsitööna, eetiliselt ja vastutustundlikult. Me anname oma parima, et viia tootmisjäägid miinimumini ning kindlasti pooldame säästlikku tootmist. 

Elenordi ehtekollektsioon on samuti valmistatud eetiliselt ning vastutustundlikult. Ehted disainime Eestis ning toodame Suurbritannias. 

Elenordi riidekollektsiooni disainime ja trükime Eestis.

Teeme head.

Meie jaoks on väga oluline märgata ja hoida keskkonda enda ümber ning ka ümbritsevaid inimesi. Ma arvan, et alati peab olema hea, mõtlema häid mõtteid ning tegema head. Keskkonna hoidmine on ka üks põhjus, miks me teeme enamus tooteid käsitööna. Lisaks, niipalju kui võimalik, kasutame Eesti toodangut, et anda oma tegevusega panus ka Eesti ettevõtete arengusse.

Kuna mul on kolm last, on eriti südamelähedane ka just lastega seonduv ning üldse igasugune heategevus, aitamaks neid, kes seda vajavad. Seega, enne iga ostu sooritamist saad Sa ise valida just Sinule südamelähedase organisatsiooni, keda toetada soovid (igalt ostusummalt anname 5% heategevuseks).

Elenordi bränd väärtustab seda, et
Sa oleksid SINA ISE. Et Sa oleksid HEA.
Et Sa TUNNEKSID ennast. Et Sa tunneksid ennast HÄSTI.

 

Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorvis (0)

Cart is empty Ostukorv on tühi.

Elenord

Siidi- ja ehtekollektsioonid