Alates 50 eurosest tellimusest on saatmine Sulle tasuta

Miks kanda magades juukseid kinni ja seda just siidist patsikaga?

Me hoolitseme oma juuste eest mitmel eri viisil- kasutame meile sobivaid juuksehooldusvahendeid, laseme end hellitada juuksuris, üritame võimalikult vähe kuumaga kahjustada (sirgendamine, lokitamine, föönitamine) jms.

Kõik need on aga meie päevased ilurutiinid. Magama minnes paljud meist seovad juuksed kinni tavalise patsikummiga või lasevad juuksed hoopiski valla, lastes neil “puhata” ning ei mõtle, et juuksed vajavad HOOLT KA ÖÖSEL.

✨ Kuidas aga juuste eest öösel kõige paremini hoolitseda? ✨

Kui Sa oled pikkade juustega ja oled siiani maganud juuksed lahti, siis on viimane aeg see viga parandada!

Esiteks, kui Sa magad juuksed lahti, siis need lähevad öö jooksul sassi ja elektrit täis. Hommikul seda sasipundart lahti kammides/harutades kahjustad Sa oma juukseid.
Teiseks, ööläbi lahtistele juustele toetudes murduvad ja katkevad need kordades rohkem kui kinnised juuksed.
Ja ärme unusta ka seda, et palju magusam, mõnusam ja sügavam uni on, kui tunned end mugavalt, kui juuksed ei ole pidevalt näos, külje all jne.

Juustele PARIM variant on magamise ajaks teha PEALAELE lahtine KRUNN.

Juukseid kinni pannes aga palun unustage ära tavalised patsikummid (elastikust, kummist, metallist vms). Paljud tuntud juukurid, juuksespetsialistid ja kuulsuste ilunõustajad üle maailma ütlevad kui ühest suust, et ööseks tuleb panna juuksed kinni ja et Sinu juustele on PARIM, kui teed seda SIIDIST patsikaga.
Miks?

🌸 Siid on nahasõbralik ja naturaalne materjal, mis ei ärrita ega kahjusta juukseid.

🌸 Kuna siid sisaldab nii positiivseid kui ka negatiivseid ioone ja imab niiskust, ei tekita see staatilist elektrit. Seega ei ole juuksed hommikul ärgates kahused, vaid hoopiski siledad ja siidised.

🌸 Siid on libe, seega see ei tiri, lõhu ega murra juukseid. Samas ei libise see juustest ära ja püsib ööläbi kenasti peas.

🌸 Siid on väga õrn ja pehme materjal, mis ei sooni ega jäta juustesse rante. Seega hommikul, kui patsika ära võtad, ei ole Sul mingit kahtlast triipu või joont kuskil juustes.

🌸 Siidil on pärli läige. Seda kutsutakse oma omaduste poolest kiudude kuningannaks. Seega, kandes siidist patsikat, tunned ennast ka magades nagu printsess.

Siidist patsika kandmine annab hommikuks juustele siidiselt sileda lihvi. Just seetõttu on siidist patsika kandmine väga populaarne ka paljude modellide seas. Just-just!

Ja kes meist ei tahaks tunda ka end eduka kauni hoolitsetud modellina? Siidist patsika kandmine teeb juba pool tööd ära 😀 ja lisaks annab see Sulle kaunid terved siidised juuksed.
Olen ise kasutanud siidist patsikat öösel magades juba üle aasta ja soovitan-soovitan-soovitan!

 

Kui Sul on juba siidist patsikas olemas, siis juba täna õhtul tee endale sellega üks mõnus lohvakas krunn pealaele. Kui Sul veel ei ole, siis meie veebipoest leiad kindlasti endale meeldiva värvi ja suuruse ja saad oma armsa patsika kätte 1-2 päevaga.

 

Ja mis siis muud, kui et ilusat und!
Hommikul ärgates Sinu juuksed tänavad Sind!
🙏

 

 

 

Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorvis (0)

Cart is empty Ostukorv on tühi.

Elenord

Siidi- ja ehtekollektsioonid