Alates 50 eurosest tellimusest on saatmine Sulle tasuta

UUS siidikollektsioon

25. veebruaril 2020 tuli meil välja uus siidikollektsioon. Miks see eriline on?

Kui alustada oma brändiga, siis alguses tuleb kõike ise teha, leida kõik materjalid, katsetada, proovida, vaadata. Väga palju riskida ei julge, kuna ei tea ju, kuidas Sinu uus toode vastu võetakse. Hakkad vaikselt kuskilt otsast peale ja otsid vajaminevad materjalid võimalikult kodu lähedalt. Nii oli ka minuga- siidi ostsin Eestist, edasimüüjalt, kes tõi selle otse Itaaliast. Hästi mugav, lähed poodi, ostad siidi ja muudkui hakkad õmblema.

Ajapikku aga sain aru, et kogu minu tootevalik sõltub sellest, millist siidi ja mis värivalik neil parasjagu endil kohapeal olemas on. Nii juhtuski, et paljud värvid said tootevalikust otsa, kuna seda värvi siidi lihtsalt enam ei olnud. Siis sain aru, et tuleb võtta suuremad ja julgemad sammud ja leida endale PÄRIS partner, otse Itaaliast. Nii kontakteerusingi mitmete Itaalia siiditootjatega, kuni leidsin selle ühe ja õige, ühe vanima, kelle käest siis otse kvaliteetset Itaalia 100% siidi tellin. Seega, kõik soovitud värvid on taas valikus olemas, lisaks ka mitmed uued värvid.

Lisaks, olles nüüd juba päris palju kokku puutunud siidiga, olen õppinud, et siidil ja siidil on vahe. Ka 100% siidid on oma kiult päris erinevad. Alguses keskendusin alinult siidi headele omadustele ja olin rahul, et 100% siidist patsikad teevad juustega tõelist imet. Samas, koguaeg tahaks areneda, hakkad märkama pisidetaile ja pingutadki niikaua, et saavutada oma toodetel seda perfektsust, maksimumi.

Ma siiamaani ei mõelnudki, et võiks välja vahetada siidi kui sellise, kuni Itaaliast saadeti kanganäidised. Ma armusin sellesse uude siidi, mida mu silmad esmakordselt nägid- kahepoolne siid. Nii tugev, kvaliteetne, luksuslik, samas nii õrn, ilus ja pehme. Asi oli sekundiga otsustatud, uued patsikad valmivad just sellestsamast kahepoolsest Itaalia 100% siidist. Just selleks, et siidist patsikad, mis on nii õrnad ja saavad juuste ümber keeratuna päris palju vatti, oleksid veelgi vastupidavamad ja kestaksid veelgi kauem ilusad. Saigi ühendatud kaks ülimat tähtsat osa- patsikad on endiselt väga õrnad ja juuksesõbralikud ning kestavad veelgi kauem ilusad.

 

Ehk et UUS kollektsioon siidist juukseaksessuaare on erilised, kuna:

  • Patsikad on valmistatud uuest eriti tugevast luksuslikust kahepoolsest 100% siidist
  • Laienes toodete värvivalik, lisandusid nii vanad lemmikud kui ka mitmed uued värvitoonid
  • Kohe kohe lisanduvad ka täiesti uued tooted

Ilusat siidist juukseaksessuaaride kandmist, mu armsad!

 

Ole Sina ise. Ole hea.
Tunne ennast. Tunne ennast hästi.

Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorvis (0)

Cart is empty Ostukorv on tühi.

Elenord

Siidi- ja ehtekollektsioonid